| zone3 a întrebat:

Va pricepeti la vopsele si vopsit? Eu sunt obisnuita cu vopsitul, si pe mine cat si pe altcineva acasa, dar acum mi-am luat o vopsea LONCOLOR enVogue fara amoniac nuanta ciocolata cu visine. Din cate am citit pe ea am observat ca, contine Peroxid de hidrogen. Nu stiu ce e ala, dar am intrebat pe cineva si mi-a spus ca poate sa iti ia foc parul. e adevarat? Am inteles ca se poate si cand te usuci cu uscatorul straight face Maine trebuie sa ma vopsesc, si am nevoie de ajut-o urgent! Fuunda

8 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Încearcă vopseaua lavabilă.

| zone3 explică (pentru ZvT):

Incearca sa nu te mai bagi daca nu ai un raspuns pentru intrebare. Nu am intrebat cu ce se vopsesc peretiiwinking

| floaredecolt03 a răspuns (pentru zone3):

Bun raspuns

| zone3 explică (pentru floaredecolt03):

Scrie ca e ceva mai nou. cutia e alba dar e pe aproape ca accea

| floaredecolt03 a răspuns (pentru zone3):

Nu cred ca se va intampla ce ai zis tu cum ca iti ia foc parul dar parul tau va arata bine la inceput apoi dupa un timp isi pierde stralucirea devine aspru si iti cade mai mult

| El3m3ntul a răspuns:

Nu se stie daca iti ia foc parul dar, peroxidul de hidrogen este una si aceeasi cu apa oxigenata.