| allexxa a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine cu o prblema! Maine e ziua mamei si in dupa amiaza asta ma duc sai cumpar un cadou, dar nu stiu ce sa-i iaubig grinbig grinbig grinAre cam de toate.As vrea ceva mai deosevit...Va multumesc!kisskiss

3 răspunsuri:
| mon@29 a răspuns:

Ceva semnificativ.at cand se uita la el sasi aminteasca ca este de la tine.bafta

| Ruxy_3928 a răspuns:

Incearca sa ii daruiejty ceva facut de tine daca spui ca are detoate... asta va fi unic smug sau ii iei o simpla felicitare sau o diploma pentru cea mai buna mamahee hee se gasesc big grin succes :*

| Mikaaa a răspuns:

Pai te-ai gandit sa-i faci u un tort de piscoturi sau daca vrei un cadou ce zici sa il faci u cu siguranta va fi unik de ex o felicitate cu un mesaj foarte emotionant cre sa o faca sa planga de bucurie happy fundita