| Lala20 a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati cati mai multe exemple de tinute cu care as putea aparea la balul bobocilor. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| melisafdv a răspuns:

Trebuie sa fie ceva lejer, in care sa te simti bine pentru mai multe ore pentru ca o sa tina destul de mult, ceva lejer in care sa arati bestial.Gen niste pantaloni negri stramti si o bluzita draguta si sexy in acelasi timp, sau o rochita draguta, nu am de unde sa stiu ce ai in dulap dar sunt sigura ca gasesti tu ceva:*