| anonim_4396 a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati. mi-am facut un cont pe www.tazz.com dar nu stiu prea multe despre acest site.Si si mie despre ce e vorba si ce trebuie sa fac.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| asucme a răspuns:

Nu exista acest site. Dar presupun ca din moment ce ti-ai facut cont acolo. stiai asta.

| dannyela66778 a răspuns:

Cred ca e vorba despre acel site unde poti uploda o poza cu tine sau poti alege un model oferit acolo si apoi acel profil va trece prin toate etapele de schimbare de look(par, fata)trucuri legate de machiaj cu produse profesionale si dupa aceea poti salva schimbarile facute de tine sau le poti compara cu etapa de inceput. SPER CA AM FOST DE AJUTOR, e un program simplu, de joaca, asemanator photoshop-ului;