| adynutza_4822 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Este majoratul celei mai bune prietene a mele si nu am nici o idee de ce sa ii iau.Am o mica idee dar nu stiu daca este buna. Ei ii place sa isi faca unghiile si are o rabdare foarte mare cu ele. M'am gandit sa ii iau o carte despre manichiura, o carte care sa vorbeaca despre modele idei si multe altele. Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| metalheart a răspuns:

Ar fi draguta cartea, sau orice altceva legat de pasiunea ei, fiindca e dragut sa vezi ca celorlalti le pasa de pasiunile tale

5 răspunsuri:
| amalianastasescu a răspuns:

Poti sa ii cumperi ceva de aici - www.ssshoesss.ro

| anonim003 a răspuns:

Un vibrator

| anonim003 a răspuns:

Un vibrator, sau ceva trasnit...

| Nicky7821 a răspuns:

Sau orice alt ceva legat de pasiunea ei ceva gen:un set de oje sau ustensile pentru manichiura sau super setul de pile etcc