| dyana_2819 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati m-am epilat cu braun silk epil 1 pe mana iar a doua zi am constatat ca mi-a crescut iar parul si m-am epilat. A treia zi iar mi-a crescut si m-am dat cu bigul azi e a patra zi nu stiu ce sa mai fac ca sa nu mai creasca...

Răspuns Câştigător
| Păhărela a răspuns:

laughing El o sa creasca tot timpul... Daca te faci cu aparatul, fa-te o data pe saptamana, eu asa fac si parul se vede crescut doar daca te uiti de aproape... Nu o sa stea nimeni sa-ti ia mana si sa vada daca ti-a crescut parulhee hee
Si LASA BIGUL!straight face O sa-ti creasca mult mai des, mai negru si se va vedea mai urat. Sa nu mai zicem ca te poti taia(:
Ai grija de tine!:*

3 răspunsuri:
| zuzzzuuu a răspuns:

Lasa lama... fate cu ceara daca cu aparatu iti creste asa repede

| DeNnySsAa a răspuns:

Nu trebuia sa te epilezi pe mana ca iti creste parul urat mai bine te lasa-i asa cum erai si nu te mai faceai delocwinking acum trebuie sa te faci mereu sad

| pixie_5028 a răspuns:

Nu stiu cum ai vazut tu ca a crescut si eu ma fa tot cu Braun Silk Epil si incepe sa creasca abia dupa 3-4 zile. Incearca cu ceara daca intr'adevar te deranjeaza asa de tare si nu te mai face cu lama, dupa lama creste cel mai repede.