| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va simtiti naspa pentru felul cum aratati? Toata lumea imi spune ca arat bine, si eu cred normal laughing dar sunt unele zile cand ma simt atat de stearsa, incat mi se pare ca doar fondul de ten ma coloreaza. eu sunt si foarte alba la fata.

4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Stai linistita, toate avem o asemenea perioada... nu esti singura! Nu trebuie sa-ti faci griji din cauza culori. Vine vara, te bronzezi! Din cauza iernii probabil ai astfel de stari big grin

| ally123sims a răspuns:

Stai linistita o sa te duci anul asta la plaja si te faci portocalie laughing
Nu serios no sa ramai asa o sa ti se schimbe culoare cu timpul

| zitiala a răspuns:

Iti zic eu ca nu e atat de cool sa ai pielea inchisa la culoare si sa mai fii si bruneta big grin in clasa a 4-a cand parul meu nu arata prea grozav lumea credea ca sunt tiganca laughing si nu ti se potriveste culoarea parului, a hainelor, a machiajului... happy

| WilcZur a răspuns:

Sunt fel si fel de fete, nu-ti face griji, cu timpul probabil vei prinde putina culoare.
Oricum, mie, sincere imi place fetele si mai albe. happy