| iubita77 a întrebat:

Vine Craciunul si trebuie sa ne imbracam frumos. Eu am o bluza cu o curea din piele cizme cu toc ortopedic maimare si o pereche d3e pantaloni negri. Ce farduri si ce bijuterii credeti ca mi s-ar potrivi? Astept opiniile voastre!

Răspuns Câştigător
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

O bratara, cercei lungi sau rotunzi, si machiaj gri si un luciu de buze marobig grin

1 răspuns:
| Alexandra2596 a răspuns:

Un Medalion mai simplu...un geas in ton cu Bluza...sau Negru.happy Si la machiaj, ar merge un fard nu foarte puternic un gri sau ceva,,, :X