| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU o intrebare mai ciudata, voi fi operat de varicocel saptamana viitoare si vreau sa stiu daca trebuie sa epilez parul din zona pubiana, trebuie epilat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DOOOPX a răspuns:

Nu este nevoie pentru ca acolo se face tot inainte de operatie, dar poti alege tu da sau nu.
Succes

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui, daca nu oricum te fac ei acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti da jos cu lama...

| CristianBC a răspuns:

Eu ma epilez frecvent (pentru igiena). Iti recomand Crema Depilatoare de la FARMEC. O sa vezi ca o sa fie mai bine asa. Multa sanatate!