| anonim_4396 a întrebat:

la recomandarea mamei si a matusii mele am cumparat samponul ELSEVE arginine resist (pe negru) plus balsamul...maine o sa-l folosesc:-s dar mi-e frica doarece ma obisnuisem cu pantene aqua light care e bunicel...ce psuneti din aceste 2 sampoane care e mai bun? vreau sa imi spuneti cate ceva despre fiecare, pe care il alegeti?

Răspuns Câştigător
| Rsganne a răspuns:

Si eu am avut problema asta, sa imi fie frica sa incep ceva nou cand e vorba de sampon/balsam dar, nu ai nimic de pierdut. Foloseam si eu Pantene si de aproximativ 2 saptamani folosesc si eu Elseve, insa la mine a avut un efect negativ oarecum.A inceput sa ma manace scalpul si sa mi se ingrase parul foarte des. Bineinteles nu la toata lumea are acelasi efect. Eu zic sa incerci, daca nu merge, poti renunta. Cheers!

| anonim_4396 explică (pentru Rsganne):

Care gama elseve?

| Rsganne a răspuns (pentru anonim_4396):

Elseve anti breakage

7 răspunsuri:
| Madalina101 a răspuns:

E doar un sampon... de ce ar putea sa ti fie frica?straight faceil incerci iti place bine, nu ti place si mai bine

| anonim_4396 explică (pentru Madalina101):

Ca am probleme cu matreata si electrizarea parului....si nu scap usor de aceste probleme...winking mai ales cand schimb produselewinking

| Madalina101 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg. dar totusi..este un sampon. nu bomba atomica.straight face

| anonim_4396 explică (pentru Madalina101):

Da, ai dreptatelaughing insa de matreata si coji scap dar am o problema cu alectrizarea straight facestraight face

| Madalina101 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu acum mult mult timp cred ca le am luat pe toate la rand, cel mai ok mi s a parut clear