| Ađııa a întrebat:

Voi la scoala voastra aveti uniforma? rolling eyes

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nu, n-avem.

| WestSid3 a răspuns:

Nup smug
Dar ne tot repeta sa nu se mai fardeze fetele si sa nu se imbrace excentrichee hee. de cate ori am azuit chestia asta imi iasa deja pe urechi oh go on. mda e bine si asa laughing

| andreea7520 a răspuns:

La noi s`a impus de nenumarate ori dar n`a venit mai nimeni happysau mai veneam asa o perioada si apoi ne trezeam ca de fapt nu mai stie nimeni nimic de unforma etcbig grin oricum eu NU SUNT DE ACORD! Nu suport uniforma, camasa aia stupida cu sacou si cravata, nici gand s`o port! yacchhhh. Se zvonea pe la scoala mea ca cine nu e in unforma e dat afara de la orehee heeeu n`am venit deloc in uniforma si nu m`a dat nimeni afara de la orabatting eyelashes

| Andromedda a răspuns:

Da...rosu cu negru in carouri(fusta, vesta, cravata si sacou)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da s-a incercat faza cu uniforma, dar nu a merslaughingastia mai mici vin in uniforma dar noi astia mari nu avem nici o problema...

| georggyy a răspuns:

Mda. ne facuse o vesta la toata scoala si pantaloni negri cu bluza alba. insa acumm numai exista laughing) am desfintzat-obig grin

Numai are rost sa o purtam.

| Zodiac a răspuns:

Nuuuuu...nu vrem asa ceva.

Peace

| Daria a răspuns:

Da, avem o uniforma super:X.
Camasa alba cu cravata rosie si o fusta in carouri(scurta), cu carouri rosii, gri si albastru inchis.
:X