| Hermaniona a întrebat:

Voi ce credeti despre masca de fata cu trandafir de la avon?
e buna?
merci!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hidratează și lasă un parfum fin de trandafiri.
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Am luat şi eu şi mi se pare şmecheră mai ales că a fost la un preţ bun. big grin

| mona a răspuns:

Nu am incredere in produsele cosmetice de la Avon

| JeSuisElle a răspuns:

Avon e o panarama de firma cu produse de calitate inferioara.
Crema aia pariu ca o sa iti provoace cosuri si mai bine lipsa.
App : Nu iti lua nimic de buze de acolo [ruj, luciu ..etc] iti usuca buzele ca naiba. Bb big grin

| TumblrAddict a răspuns:

Produsele de fata in special de la AVON nu sunt prea recomandate. AVON nu e o firma de incredere si nu au produse de calitate.
Deci nu, nu iti recomand.

| AndreeaShrott a răspuns:

Nu iti garantez rezulate prea mari...