| SakuraBeauty a întrebat:

Ce credeti despre avon?

Răspuns Câştigător
| aliyna a răspuns:

Am o parere destul de buna, folosesc produse avon, oricum, ca orice firma au produse de calitate, dar si produse mai putin bune.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie imi place sa comand produse de la Avon. Unele sunt chiar bune si le folosesc de ani intregiwinking

| Crisu a răspuns:

Imi plac produsele de la avon.nu toate, dar o mare parte da.

| AdelinaC a răspuns:

E pentru fitoase

| aLLii a răspuns:

Sallut :*
Avon este o firma ff buna la cosmetice, creme, adica la tot.
Eu folosesc produse Avon de vreo 2 ani si mi se par foare bune.
Sper ca raspunsul meu te-a ajutat la ceva love struck
Puiciii :*:*:*:*:*:*:*
Pa, Pa love struck