| MonsterBunny a întrebat:

Voi ce credeti? Parul lung sau parul scurt. Stiu ca nu asta cinteaza dar totusi vreau sa stiu ce va place mai mult :-)

12 răspunsuri:
| Simonaaaaa a răspuns:

Mie imi place cel lung deoarece pot face mai multe cu el:X

| HeiwaHaNeul a răspuns:

Depinde thinking Parul scurt se poate potrivi mai bine unora, iar cel lung altora. Conteaza forma fetei si diferite particularitati ale ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place parul lung care e peste bust pentru ca mi se pare mai feminin. happy

| logatcamembru a răspuns:

Lungg:X dar normal sa fie ingrijit:X

| KevinAnthony a răspuns:

Eu prefer părul lung (până la umeri).

| tweety08 a răspuns:

Clar parul lung, e mult mai feminim si sexylove struck. daca ai parul lung si frumos nu ti-l taia doar ca sa fi la moda. multe dau bani pe extensii ca sa aiba par lung. si noa inca un avantaj la parul lung e ca il poti purta cum vrei, poti sa il faci si sa para scurt.etc

| Demzz a răspuns:

Prefer parul foarte scurt happy

| ByMine a răspuns:

Parul lung big grin si eu am parul lung si cret

| Darkmoonight a răspuns:

Parul scurt este la moda acum dar eu sincer prefer parul lung.

| NoriskNofun a răspuns:

Hmm.pai cei mai multi baieti adora fetele care nu sunt tunse scurt pentru ca parul lung le dau o aliura mai feminina.Sunt fete ce opteaza si pentru cel scurt insa de cele mai multe ori fetelor le sta bine cu parul lung

| MyaMySeSpune a răspuns:

Imi place parul mediu gen pana la umeri. plz am mare nevoie de funda si daca imi dai raspunde la intrebarile mele si iti dau si tie. plz

| louderthanwords a răspuns:

Avantaju daca ai parul lung este ca iti poti face o gramada de coafuri, buclele ies mult mai frumoase daca ai parul lung si frumos, bineinteles. Eu una prefer sa fie cam cu o palma mai jos de umeri.Mi se pare cel mai potivit.