| DruggedCandy a întrebat:

Voi ce ziceti la o rochita crem cu negru sa-mi iau sandale negre sau crem?
si cam cum sa-mi fac parulthinking P. S. am bretonul mai lung

4 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Ar fi mai fain să iei o culoare care iese in evidenţă, să ai o pată de culoare...să nu fi office.

| DruggedCandy explică:

Http://www.e-oferta.ro/......anza-.html rochita mea este ca si cea din imagine dar partea de sus este pe negru...deci?

| JimmyThePunk a răspuns:

Daca nu te vad cum vrei sa-ti spun?

PS:ti-am dat tema de gandire pe urmatoarele 2 zile
PS2:urasc intrebarile in genu asta
PS3:cele mai frumoase fete sunt cele naturale
PS4:este opinia mea deci...nu cred ca ar trebui ridicularizata