| Euuw a întrebat:

Voi cum ati reusit sa slabiti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| AnTiBioTic a răspuns:

Alergari+sport, de exemplu eu practic volei-ul

3 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Pai mult sport. si un regim sanatos. Nu mananci odata si mult. cat mai dese mesele, si nu mananci sa te saturi cate putin. Fara dulciuri, chimicale, si grasimi.
Nu face foamea, pentru ca la prima masa o sa se puna foarte mult.
Mananca putin si des, si sanatos si fa cat mai mult sport. Si vei slabi. happy.
O seara buna. :*

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Cu greu si din pacate doar pentru putin timp apoi, iar am obosit sa mai ma chinui si tot asa, problema cu slabitul nu e deloc simpla din pacate, cel putin nu pentru toata lumea

| ღßaßÿღ a răspuns:

Sincer, eu nu am probleme cu greutatea, insa nu am incredere in,, formulele magice". Produsele de slabit se gasesc oriunde, pe orice strada, orice site, in orice usa, insa mai greu gasesti un produs care sa dea rezultate.Cred ca singura modalitate in care poti slabi fara ca organismul tau sa fie afectat este sa ti o dieta sanatoasa care sa aiba in compozitie multe fructe si legume si sa faci foarte mult sport. Succes! Funda?:O3?