| Flavianadx a întrebat:

Voi sunteti multumite de cum aratati? Eu uneori ies cu prietena mea cea mai buna, doar ca sa ne admire lumea. Asa le fac ziua mai frumoasa cetatenilor din oras.
Nu am mereu indemana tinuta ultimului sezon ca e full dressingu, dar tot sunt glam.
Cred ca odata l-a pocnit pe unu nevasta-sa ca se uita dupa mine.

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Da, dar eu nu-s așa țărancă. Atenția masculină e ieftină, prea ușoară de obținut ca să mă flateze. Stai liniștită că oricine te vede uită până la colțul străzii că exiști. O femeie care se simte frumoasă nu are nevoie de paradă :*

| Flavianadx explică (pentru Dalmore):

Pai nici eu nu-s, n-ai citit mai sus ca stau la oras? Oricum, mersi ca mi-ai zis ca nu esti, altfel aveam dubii.
Nu e vorba de atentia altora, e faptul ca le inseninez ziua cu prezenta mea.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Flavianadx):

Mie mi-ar insenina ziua un bl0wjob, nu sa vad bunaciuni pe strada...

49 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te impresionam pe tine cu masina asta https://www.autocar.co.uk/......-front.jpg faceam orgie misto pe timp de noapte in spate, poate se alatura dansa care venea cu tine sa facem in 3

| Adry05 a răspuns:

Pe bune că voi chiar luați trollu ăsta în serios? laughing)

Bula
| Bula a răspuns:

Fa-ti un selfie, de amintire.
Altfel nici copii, nici nepotii tai nu te vor crede ca arata-i asa candva...

| RAY a răspuns:

Cum sa iti explic ma accept asa cum sunt dar nu ma resemnez si continui sa evoluez, sa slăbesc si sa fac sport, daca ne plangem nu ajungem nici unde iar viata asta e scurta nu are rost sa gandesti negativ

suntserios
| suntserios a răspuns:

Noroc ca esti si modesta si nici nu ai nevoie de confirmare de la cei din jur.

| Drimmero a răspuns:

Alice, tu esti?

Hai, fetelor, cu mai multa incredere in voi!

| Catrice a răspuns:

Păcat, mie nu mi-o faci.

| Flavianadx explică (pentru Catrice):

Pai de ce e urata ziua ta? Nu arati bine sau altceva?

| Catrice a răspuns (pentru Flavianadx):

Aaa...nu, problemă nu e la mine, ci la tine. Am vazut cat de urata ești si toată ziua mi s-a urâțit.

| Flavianadx explică (pentru Catrice):

Nu ai gusturi bune, de asta esti nefericita.

| Catrice a răspuns (pentru Flavianadx):

Hmm gusturile mele sunt mai mult decât bunehee hee

| Celcestietot a răspuns:

Sa faci un tur al Romaniei, poate vi la mine in oras si imi faci ziua mai frumoasa... sau eu tiehee hee.

| alina2k18 a răspuns:

Haidi brewinking si marmota ce facea?
laughing
Daca nu mirosi sus a Versace si joswinking a Gucci n-ai facut nimic fata mea laughing
''Asa le fac ziua mai frumoasa cetatenilor din oras.''
Fa-mi si mie ziua mai frumoasa traiti-ar familia ta, da-mi 5000 de eurowinking
laughing

| Flavianadx explică (pentru alina2k18):

Neah nu sunt invatata sa dau.

| Dalmore a răspuns (pentru alina2k18):

Ai răbdare, trebuie să-și vândă un rinichi mai întâi laughing.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Știai că oamenii se uită la tine pe stradă și dacă ai un muc pe față, și dacă ai un mers de rață și din multe alte motive laughing?

| Flavianadx explică (pentru supadeceapa):

Stiu, mereu ma verific sa nu am ceva pe fata, ca mersul e ok.

| Emma30555 a răspuns:

Pentru mine e importanta și inteligenta ca să poți sa fii apreciata cu adevărat ca fata/femeie. Poate sa te admire oricine important e sa te admire acela pe care îl admiri și tu

| Panamax a răspuns:

Tu esti la avatar?
Ai fundul ala ingust si picioarele care se freaca intre ele, poate o sa ai si talie cand o sa mai cresti.

| Flavianadx explică (pentru Panamax):

Am muncit ca sa am silueta asta. Raportul fund/talie/bust este optim.
S-o crezi tu ca o sa iau in talie. Poate te-ai invatat tu cu umflatele, de nu mai apreciezi fetele fit.

| Sophieka a răspuns:

Foarte frumos din partea ta sa faci zilele mai frumoase cetatenilor masculi laughing!

| Digikey a răspuns:

Ti se pare de foame.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai uratele fac asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Asa le fac ziua mai frumoasa cetatenilor din oras." Fain troll laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca e o intrebare la misto, bravo! e destul de amuzanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A, tu erai cea din orasul ala in care toti vomita de fiecare data cand ies doua tipe afara nud? rolling on the floor

| Flavianadx explică (pentru anonim_4396):

Probabil, pentru ca e in fantezia ta.

| troleibuz a răspuns:

Sper ca nu esti tu in poza.

| Speranta12 a răspuns:

Daca erai multumita cu tine, nu mai simteai sa te lauzi pe TPU rolling on the floor

| Zabbyel a răspuns:

love struck intr-adevar. O femeie frumoasa, 1peisaj placut(la vedere) love struck love struck

ps: Femeie. Nu copilewinking
Mai ai pana ajungi!

Bravisimo 4the trusted. Keep it!love struck

| raicard a răspuns (pentru Zabbyel):

Mai -mumoasa- adaug: mai hazlie(ziua)devil)

Răspuns utilizator avertizat
| Nonolita a răspuns:

"Asa le fac ziua mai frumoasa cetatenilor din oras."
Esti sigura ca lor le place cum arati? Poate pentru ei nu esti frumoasa. Multi au alte standarde decat buze si tate uriase. Barbatii se uita ca sunt pofticiosi. Se uita gandindu-se la sex, nu pentru ca ar aprecia frumusetea ta.

| Flavianadx explică:

Am o varsta pe care si-ar dori-o toti.
Eu port 2 tocuri si arat mai minunat.

| Flavianadx explică:

Multumesc pentru raspunsuri, desi majoritatea ati divagat. De parca voua nu va place cand sunteti admirati, ati criticat bunele practici ale cetatenilor TPU.

| raicard a răspuns:

big grin De fiecare data cand crezi ca invingi, pare ca mai nascoceste ceva.Ohhlaughing

| Zabbyel a răspuns (pentru raicard):

Daca o,,, ei,,, cu;; etica;; ta, o sa mi te_n jure rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor asta mica rolling on the floor)

| frikk a răspuns (pentru Zabbyel):

Sa pic de pe lustra rolling on the floor))) Etica de mosneag rolling on the floor))

| raicard a răspuns (pentru frikk):

B'ne maiiiiiiiiii -
"MinunatiiiiiiiiiiiiiLorrrr" laughing

| Zabbyel a răspuns (pentru frikk):

rolling on the floorrolling on the floor moareeeeee mosu' (de oftica) rolling on the floorrolling on the floor

| utilizatorDin24052020 a răspuns:

Caracterul este mai important ca aspectul. Daca iesi sa fii admirata, inseamna ca nu ai un caracter frumos

| Flavianadx explică (pentru utilizatorDin24052020):

N-are treaba cu caracterul.
O femeie frumoasa trebuie sa fie admirata. Oamenii sunt fericiti cand au ce admira.