| LifeEndsWithADream a întrebat:

Vre-un salon de tatuaje + piercinguri bun in Timisoara stiti? Unde se lucreaza curat, steril. Cateva experiente personale m-ar ajuta mult.

2 răspunsuri:
| Insanem3 a răspuns:

Prin zona maria este un salon...si-a facut un prieten de-al meu un tatuaj pe gat si a fost foarte multumit...acum nu stiu daca e si de pierxing sau doar tatoo.vezi si tu.

| Andreea_Roxana_1991 a răspuns:

Un tatuator bun in Timisoara este ghimisi catalin, aceasta este pagina lui https://www.facebook.com/ghimisicatalintatuajetimisoara?ref=hl