| Oanna07 a întrebat:

Vreau ca in doua saptamani sa slabesc astfel incat sa fie destul de vizibil, ce alimentatie imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Buna! 6 mese pe zi, 3 principale si 2 gustari.In ziua in care mananci paine, nu mai mananci paste sau cartofi.Si invers...1-2 felii de paine pe zi.Cu asta, am slabit 11 kg. in 2-3 luni.Intr-o saptamana, vei salbi aproximativ 2-3 kg.Bafta! Stiu ca la inceput va fi mai greu, dar o sa te obisnuiesti.Crede-ma,eu am luat regimul asta de la un endocrinolog ff. bun din BV.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RoboțelulAndroidDinTelefon):

Adica pe scurt, ciclizezi carbohidratii

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Fara paine, fara paste, carne slaba doar fripta, grefe.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Ei...si cum merge? Te-ai apucat de ea? Ai slabit ceva?

| EmanuelaZ a răspuns:

Pe langa o alimentatie saraca in grasimi, incearca sa mergi la un salon si sa faci procedurile numite"fast slim". Bafta!

| SabinCrb a răspuns:

Aer laughing

| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Parerea mea este ar trebui sa faci sport! Sa alergi.winking

| Troll99 a răspuns:

O alimentatie cat mai sanatoasa fructe, salate, carne de peste, de pui, sa eviti grasimile, dulciurile in exces, sa faci sport... si poti alege unul din produsele oferite de magazinele online de slabire, care crezi ca ar avea al tine efectul cel mai bun http://bit.ly/Tyw8bC http://bit.ly/Zfq5wm http://bit.ly/Um8sEQ s-ar putea sa dureze putin mai mult, dar nu trebuie sa te dai batuta... iar cand vrei sa si ramai la greutatea la care ai ajuns, ar fi bine sa te obisnuiesti si sa te ti de aceea alimentatie in continuare, altfel vei pune inapoi toate kg. Mult noroc!