| Katoky a întrebat:

Vreau niste sfaturi pentru cum ar trebui sa ma imbrac in excursiea din saptamana alfel (mergem in 3-4 aprilie) imi artati niste haine portivite excusia e la Tg -Mures.Dau fundita.

4 răspunsuri:
| Elenuca3567 a răspuns:

Important e sa te imbraci confortabil. Poti sa-ti iei si blugi si pantaloni de trening si pescaresti. Sa-ti iei si tricouri si bluze cu maneca lunga in caz de ploaie.Pantofi, idem. Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza-te din timp cum va fi vremea acolo. In acea zona vremea este atipica prognozei date de meteorologi. Diminetile sint foarte reci chiar si vara.

| denymar a răspuns:

Daca va fi cald:
Niste colanti, peste care pui pantaloni scurti (blugi, de preferat) un tricou si o jaceta la moda.
Daca va fi frig:
Niste blugi pe picior, un tricou cu imprimeu, o jaceta (pana la talie) si un lantisor amuzant.La incaltaminte alegi tu big grin

| Izukie00 a răspuns:

Buna! Cred ca cel mai mult depinde si de cum e vremea. De exemplu, daca e cald si frumos afara te poti imbraca cu niste blugi, un tricou si o hanorac/o jacheta, pe care daca iti e cald, sa o poti da jos, iar in picioare niste tenisi. Daca e mai frig, blugi, o bluza cu maneca lunga si o vesta sau o geaca mai subtirica, de primavara. Sa fie ceva comod, in care sa te simti TU bine. Te-as putea ajuta mai mult si daca as stii si pe unde mergeti in excursie :_))