| Simple Girl:X a întrebat:

Vreau o schimbare radicala. ce pot face? vreau sa arat mai bine decat acumbig grin

8 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

1. Tine o dieta, chiar daca esti slaba, este buna pentru detoxifiere.
2. Du-te la cosmeticiana si faci tratamente pentru ten.
3. Te tunzi si vopsesti.
4.Iti schimbi si stilul vestimentar. Dar vezi sa te reprezinte.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy

Alege o tunsoare care te avantajeaza si care iti place, se va observa imediat o schimbarehappy
Daca vrei poti sa te si vopsestithinking
Cumpara-ti cateva haine noi si machiaza-te altfelthinking poate mai strident decat inaintelaughing

| Farcas a răspuns:

Pai.in primul rand tunde`te si fa`ti o freza si eventual vopsestete.Imediat vei arata altfel.Macheaza`te uitandu`te pe youtube la ceva tutoriale in functie de culoarea ochiilor, tipul de ten, etc.Si daca dispui de bani, poti sa-ti reinoiesti si garderobabatting eyelashes

| mcrenma a răspuns:

Iti poti schimba stilul. Alte haine. Te poti tunde, sau vopsii. In rest nu prea stiu.

| e m i l y a răspuns:

O schimbare radicala zici? ROCARIZEAZA'TE! \m/ \m/ \m/

glumeamlaughing adica... e si asta o optiune...

poti sa te faci rockerita, punkista, emoista, pitzipoanca, o tipa gen glamourous'style...ai de unde alegelaughing

incepi de la infatisare si termini prin atitudine. nu uita ca si asta trebuie' sa caracterizeze stilul tau. adica daca te transformi intr'o rockerita n'o sa dai din poponet intr'un mod FOARTE evident cand mergi pe niste tocuri de 10 cmlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tunde-te, macheaza-te in alt fel decat cum te macheai inainte, innoieste-ti garderoba, dar nu uita, fii tu insuti. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1-incearca o noua coafura sau tunsoare mai bine
2-schimba-ti un pic forma sprancenelor
3-cumpara-ti o pereche de cercei noi sau eventual o bratara
4-o noua tinuta te va face sa fi remarcata
5-un nou parfum te va ajuta
6-incepe niste exercitii sa slabesti sau poate sa te ingrasi daca esti slabuta.
asta consider eu ca ar trebui sa faci pentru a-ti schimba infatisarea. daca doresti sa te schimbi in interior tu vei stii cum sa faci asta pentru ca noi nu te cunoastem si nu stim cum doresti sa devii. multa bafta sper ca te-am ajutat

| anonim_3132 a răspuns:

Cumparati niste haine noitongue un alt stil
o tunsoare noua
ai putea sa iti schimbi felul de a fi de ecp daca esti timida incearca sa fi mai indrazneata si mai sigura pe tine.