| dianalalala a întrebat:

Vreau o vopsea roscata intensa cu amoniac pentru ca pe parul meu cea fara nu prinde; nu vreau refleze visinii sau movuluii. ce imi recomandati? ( vreau sa ma fac acasa nu la salon )

Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Eu stiu ca toate voselele au amoniac. cele care nu au sunt doar nuantatoare, sau ma rog cele care teoretic nu ataca parul gen cele cu spuma.
si conteaza si ce ai mai avut pe par inainte. de ex daca a fost decolorat nu o sa se prinda f bine.

| dianalalala explică (pentru SunnyDay88):

Am 3 culori in degrade. radacini naturale saten mediu, apoi o parte de roscat decolorat de cam un an si varfurile roscate vopsite recent laughingeu zic ca o sa prinda ceva.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi recomand L Oreal.
Te pup!

| July739 a răspuns:

Loreal