| crystiyna a întrebat:

Vreau parul lung, in momentul de fata este acceptabil dar il vreau mai lung. as dori cateva sugestii, tratamente, ceva cu ulei de masline... ceva

Răspuns Câştigător
| Manyna a răspuns:

Fa-ti masti din ulei de ricin combinat cu ulei de masline, vit A uleioasa, galbenus de ou, miere. Poti folosi si tinctura de urzici si tinctura de propolis de la plafar.

| crystiyna explică (pentru Manyna):

Buna, m-am mai tuns, am aplicat masca de doua ori dar tot am folosit placa...nam facut niciun drac. Dar de azi gata, nu mai bag placa in par!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca si uleiul de ricin

| Gdeni a răspuns:

Ulei de richin
sau tratamente de la farmacie
atentiu nu iti lua porcarie de pastile sau alt ceva ca n o sa iti creasca parul lung doar in cap.
si ai rabdare

| AmanoYuno a răspuns:

Ulei de ricin

| DubstepQueen a răspuns:

Buna Crystiyna!
Este un sampon foarte buna de la plafar, Favisan.Vei avea rezultate din prima lunawinking. Bafta!

| mimy1719 a răspuns:

Asteapta sa creascawinking