| Someone306 a întrebat:

Vreau sa fac pistrui! Am stat la soare azi dar doar mi-am inchis culoarea pielii! Ce pot sa fac ca sa am?

6 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Te machiezi

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Crede-ma, eu am pistrui si e foarte nașpa. Bucura-te de tenul tau fara imperfecțiuni. În plus, pistruii nu se fac, îi dobândești pe cale genetica. Mitul cum că soarele îți deschide parul și îți face pistrui poate fi adevărat în cazuri excepționale, nu la oricine. Acum că ai incercat metoda și nu a funcționat, mai bine accepta-te pe tine.

| George20123 a răspuns:

Pistrui se pot capata usor daca torni cerneala pe suprafata fetei pe care doresti pistrui, freci 2 minute apoi astepti jumatate de ora si rezulvtatele se vor vedea

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielZaharia a răspuns:

Pistruii sunt ceva genetic, insa se pot cumpara(asa am auzit)