| Auaushet a întrebat:

Vreau sa fiu reprezentant avon ce trebuie să știu?
Pot face comanda si prin curier si sa îi platesc lui? Iar în comanda aceea se afla si cadoul meu?

4 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Ia legatura cu alt reprezentat. la primele 3 comenzi primesti cate un cadou. Comanda o trimiți on line. Si vine in 2-3 zile
Plata se face la banca in termen de 20 de zile, nu la curier. Curierul doar aduce comanda. Succes.

| Matache_Elenaa_1998 a răspuns (pentru Catalina990099):

Primele 3 comenzi trebuie sa fie obligatoriu sub 360 de lei?

| Catalina990099 a răspuns (pentru Matache_Elenaa_1998):

Nu. Cat vrei tu. Cu cat ai mai mult cu atat castigi mai mult.

| Opianne a răspuns:

Că sa devii reprezentant trebuie sa te înscrie un alt reprezentant sau coordonator. Sau, dacă nu știi niciunul, completezi un formular pe site și ți-l aloca pe cel mai apropiat.
Poți primi coletul prin curier, ca sa nu mergi la sediu, cu toate cadourile in el, dar în general se plătește transportul.