| Denisa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar extensii de la o tipa dar costa numai 2 milioane 600. Oare sunt cat de cat naturale? Cica sunt din par natural remy. Uite hi5'u ei Scuze de deranj dar am vazut ca i-ai lasat comentariu la tipa asta cu extensii si ma intereseaza sa stiu daca ai cumparat extensii de la ea. Ma intereseaza si pe mine si vreau sa fie cat de cat calitative. Mersi. Asta e hi5'u in cas ca ai uitat: http://hi5.com/......otoUser.do

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Http://www.extensiiparnatural.ro/tipuri-extensii.html eu de aici imi voi lua :) imi place ca te lasa sa verifici coletul inainte sa platesti.

Daca nu iti place, refuzi si pa!

4 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.Nu am cumparat extensii de la ea dar poti sa lasi un mesaj[pe hi5] la una dintre persoanele care vroiau sa achizitioneze si intreabale cum sunthappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca sunt doar extensii(nu peruci)si faptul ca o peruca(parul lung)costa 1 milion si ceva, consider ca sunt naturale(mai ales ca pretul nu e deloc mic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor si eu port extensii clip-on si imi plac, le pot da jos cand doresc ...si sunt din par natural, le poti coafa oricum happy. am ajuns sa ma ocup de asa ceva, daca sunteti interesate puteti lua id-ul meu nash_mazga. un set de 55 cm lungime costa 280 de lei si e format din 10 piese, la celelalte lungimi difera putin pretul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extensii_par_naturale: daca doresti poti sa adaugi in lista de mess si estea sigur sunt naturale, dar intr-adevar sunt putin mai scumpe