| Antonialari123 a întrebat:

Vreau sa îmi fac un piercing în ureche. As putea sa îmi fac cu acul? Adică doare mai tare decât cu pistolul? Nu știu cum sa fac, adică ori cu acul ori sa îmi fac cu pistolul

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar fă cu un ac mai gros!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând ori ce folosești trebuie dezinfectat cu spirit. Cu pistolul e recomandat dar ai putea să-ți faci și cu piercing-ul pe care vrei să ți-l pui, adică cu acul piercing-ului dar și acesta trebuie dezinfectat, altfel te poți expune la infecții urâte.

Sper că am fost de ajutor!

| Antonialari123 explică (pentru anonim_4396):

Dacă îmi fac cu acul piercing-ului pe care îl vreau, doare tare?
Mersi

| Antonialari123 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonialari123):

Nu, dar fă cu un ac mai gros!