| candy_2919 a întrebat:

Vreau sa imi iau o placa... am Philips si o am de 3 ani si vreau sa imi iau alta si nu stiu de care:| care ma ajuta ii dau fundita:X http://www.altex.ro/....../index.jsp
o vazusem pe aceasta si am vazut ca are km de toate dar mai este si http://www.altex.ro/....../index.jsp voi ce ziceti de care sa imi cumpar? Voi de care aveti. Dau fundita! Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| imyourdestiny2 a răspuns:

Eu am reminghton...si e cea mai buna, chiar mai buna decat philips imdreapta f bine si nu arde parul se incalzeste repede, etc.

pe mine ma tine cam 3-4 zile parul intins.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am o placa de skateboard. Tu ce fel de placa doresti. Te-as ajuta dar ce fel de placa vrei?

| laviniaerg a răspuns:

Eu am asa :

http://www.altex.ro/....../index.jsp

si sunt foarte multumita de ea. plus ca nu arde parul la fel ca celelalte pentru ca are vreo 3 straturi. se incalzeste repede si ce sa iti mai spun. eu zic ca o sa fii multumita;) :*

| candy_2919 explică:

Dar am vazut ca prima are mai tot ce trebuie sa aiba o placastraight face Am parul lung

| candy_2919 explică:

Placa de parwinking

| Ice*Queen a răspuns:

Eu am 2. Una de la Remington(am luat-o in set cu alte produse) si de la Wigo. Ambele sunt foarte bune, dar eu tot timpul o folosesc pe ultima happy

| Adelaide a răspuns:

Eu o recomand pe cea de la braun o am de 3 ani si sunt super multumita daca sar strica tot de la braun as lua

| Mirela a răspuns:

Daca ai parul scurt am citit pe net ca-i buna aia mai ingusta[poti face si bucle cu ea:d] si daca il ai lung cealalta mai lasa
dar vezi ca cea ingusta nu. i in stochee hee[cel putin pr site]