| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc,dar nu cu vopsea, ci cu nuantator.Stiti cea nuantator bun? M-am gandit la Hena, dar nu stiu daca e nuantator sau vopsea.Plizzzz ajutati-ma :* dau funda :*

7 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Este si vopsea si nuantator,, Hena,,.

| Mareacluj a răspuns:

L'oreal, eu m-am facut acum cam 2 luni si s-a decolorat f. putin

| CatelusiiSarPeSaltele explică (pentru Mareacluj):

Nuantator! Care tine intre 3-5 spalarilaughing

| Mareacluj a răspuns (pentru CatelusiiSarPeSaltele):

Nu e chiar asa. depinde de foarte multe, de pigment in primul rand si in al doilea rand unde te faci. normal ca daca te faci acasa nu o sa tina prea mult, nici eu nu am crezut insa spun din proprie experienta ca dupa 2 luni mi se decolorase f. putin la 2 spalari saptamanal si nu ramanea pe prosop sau pe perna cum am mai auzit si la altii. In fine...

| 010123 a răspuns:

Hena e o vopsea.Dar e foarte buna aceasta marca.Trebuie sa fie si nuantator, dar intreba un vanzator de specialitate!

| CatelusiiSarPeSaltele explică:

Vreau doar sa ma fac la varfuri...big grin