| Grădinaeca a întrebat:

Vreau să-mi crească parul de la subraț in 2 zile foarte mult.
Ca m-am epilat cu crema fără sa știe mama și acum trebuie sa fac să-mi crească mult in 2 zile.
Menționez am 12 ani.Repedeeee!

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ai cum sa grabesti cresterea.Trebuie sa astepti cateva saptamani pentru a creste la loc, si a da impresia ca nu i-ai facut nimic. Spune-i mamei tale adevarul, ca ai simtit nevoia sa indepartezi parul din motive de igiena si mai ales estetice.Nu este o tragedie, multe fete si femei procedeaza la fel.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu are cum sa creasca asa repede.Mama ta va intelege, nu ai facut ceva rau.

| Lioana a răspuns:

Si ce are daca vede mama ta? Lasa sa vada. Arati mai bine fara par la subrat. Nu e rau ce ai facut. E rau ca creste parul la loc.

Răspuns utilizator avertizat
| AmandinaDragan a răspuns:

Pune felii de ceapa! ha ha ha ha!

| Celestina003 a răspuns:

Imposibil

Răspuns utilizator avertizat