| ZuZuLiNka a întrebat:

Vreau sa slabescsad cine ma ajuta? cele mai folositoare raspunsuri primeste funda

Răspuns Câştigător
| DanDenisă a răspuns:

Dupa parerea mea, nu trebuie sa te complici cu o dieta sau regim, ceva strict. Renunta la o masa, de preferat seara, evita dulciurile si alearga, sau fa alte exercitii, dar care sa nu te puna in dificultate (genoflexiuni). thinking

8 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii dai cu alergaturi! alte metode nu sunt chiar naturale. Acum e momentul, e vara... vremea e frumoasa, invata sa profiti de ea :) Macar 30 minute pe zi, si o sa vezi schimbarea in bine intr-un timp record.

http://fete-singure.miradct.com

| fuzzer a răspuns:

Pentru inceput, mergi pe o dieta sanatoasa.Aici ma refer la alimentatie, multe legume si fructe.Nu manca seara dupa ora 7.
Fa mult sport, si exerccitii.Alearga,ciclism,joaca-te pe afara.Si mare grija cu mancarea.Nu-ti recomand sa iei tot felul de capsule, ca nu sti ce efecte adverse pot aparea pe parcurs.Succes!

| Kasia a răspuns:

Http://www.rtv.net/......74311.html

Am o colega care a tinut-o si a slabit 10 Kg.E de nerecunoscut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Cel mai folositor răspuns primește funda
Vrei să slăbim noi pentru tine?
Fă sport.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

O lasi mai incet cu grasimile si mai ales dulciurile, si faci mult sport : alergi, faci flotari, abdomene,

| rose21 a răspuns:

Trebuie sa faci MULT SPORT. ORICE FEL DE SPORT, nu conteaza de care, abdomene, gasesti si pe youtube exercitii care le poti face in casa.
Si trebuie sa mananci sanatos. Nu trebuie neaparat sa urmezi vreo dieta (cum vrei tu), fara prajeli, nimic de la fast-food, fara sucuri acidulate si fara dulciuri(mai merge cate ceva mic dar nu in fiecare zi), carne doar fiarta (mai ai voie cate o prajeala dar rar). E bine sa mananci fructe si legume, multa apa, ciorba, mancare pregatita acasa, lactate degresate. Cam atat happy.

| alina_8632 a răspuns:

Buna! eu te pot sfatui doar cu atat:* http://dietadukan.ro/ (aici gasesti tot felul de diete sa slabesti repede, treptat si sfaturi este cel mai bun site o colega de-a mea a slabit 9 kg in 5 sapt si mai poti face si exercitii aerobice acasa sunt disrtactive i usoare cauti pe you tube pump it up)si sunt multe parti bafta:*

| LowIdeaS a răspuns:

Daca vrei sa slabesti cu adevarat tine un regim si alearga sau du-te la o sala de fitness