| Olivika1414 a întrebat:

Vreau sa slabesc cu vreo 5 kg pina in vara. ce sfaturi imi puteti da?

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Poţi face asta şi într-o săptămână, urmează sfaturile de pe site-ul acesta,
http://www.eva.ro/......46958.html
Mult Succes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu ai nevoie de diete absolut deloc.
Mergi pe o alimentaţie săracă caloric şi mişcare zilnic.
Te pup!

| Numai98356 a răspuns:

Intra pe you tube, scrie tae bo, si incearca, fa in fiecare zi, dimineata:* o sa vezi ca merge,
pentru ca si eu am incercaat:*

| assi a răspuns:

Fa niste exerciti cu SHAUN T ti-as fi dat si un link dar mai bine cauti tu pe youtube si iti alegi... eu fac de putin timp pentru a mai slabi un pic din abdomen si sa stii ca se vad mici imbunatari...happy beau 2 pahare inainte de masa de pranz ca sa intre mai putina mancare, fara dulciuri, fara grasimi, fara mese dupa ora 6, si fara paine happy funda:*

| Maria84s a răspuns:

Mult sport, eliminarea mancarurilor grase, si masaj anticelulitic in caz ca e necesar.
Aici poti gasi diverse accesorii pentru masaj.
http://cosmetics-online.ro/index.php?route=product/category&path=64_82

| Claudia52 a răspuns:

Poti slabi cu apa. Dimineata pe stomacul gol bea un pahar mare de apa rece (cu gheata daca vrei) nu mai manca seara si in locul mancarii bea un pahar cu apa cu lamaie. Poti tine post pentru ca slabesti si poti face sport. Sper ca te-am ajutat.