| Martsje a întrebat:

Vreau sa stiu dintre gelurile sina clear si pink care este cel de baza si care e cel de constructie sau cand se aplica fiecare, in ce etapa? si inca o intrebare: daca la contructia cu sablon dupa pilire aplic primer sau cleaner? care dintre ele? si dupa aplic un gel de baza doar pe unghiia naturala sau incep constructia adica aplic gel pe sablon? nu vreau sa mi dati siteuri, vreau sa mi descrieti pasii

1 răspuns:
| SaschaM a răspuns:

Nu vreau sa fiu rea dar tie chiar ti se pare ok sa inveti sa pui unghii false de pe TPU? Sanatatea unghiilor clientelor tale nu este un lucru cu care sa te joci. Nu-ti trebuie nici site-uri, nici descrierea pasilor, ci un curs!