| PisuCluj a întrebat:

Vreau si eu un rimel bun big grin care lati folosit si va facut genele mult mai voluminoase... funda big grin

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Maybelline colossal volum express mie mi se pare foarte foarte bun happy

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Super Shock de la avon
dar inainte sa aplici rimelul poti sa-ti iei si clestisor de gene ca sa ti le arcuiascawinking
A, si in fiecare seara sa te dai cu ulei de ricin pe gene daca vrei sa fie lungi.

Pa, pa.

| Kittynika a răspuns:

Chiar nu mai stiu exact cum se chema...era de la maibeline sau cum se scrielaughing si era roz...

| Simona a răspuns:

Cel mai bun este de la yves rocher, cel pe roz.ca nu stiu exact cum se numeste :*

| Puf a răspuns:

Super Shock si Super Magnify de la Avon big grin

| Lady_4667 a răspuns:

Cel care mi se pare cel mai bun din câte am folosit e cel de la Calvin Klein (CK).

| Cautraspuns a răspuns:

L'Oreal Telescopic Mascara http://www.baaria.com/......elor-.html asa arata dar la pretul asta cred ca este "imitatie". Eu il folosesc de foarte mult timp si mi se pare extrem de bun!

| Roxss a răspuns:

Pai cele mai bune mi s-au parut...superSHOCK de la Avon si de la Maybelline New York ...the colossal colum' express.big grin

| adrianaa a răspuns:

Mascara Definitive Volume de la Deborah Milano

| andrutzza a răspuns:

Salyy! Pai eu sunt reprezentant Oriflame si toate produsele cosmetice ce le am din catalog mi le comandhappy Poti sa incerciwinking