| Anne2000 a întrebat:

TPU! Acum trebuie sa ma spal pe cap si parul meu e cam ondulat spre drept. Dar vreau sa stea drept cat de cat. Credeti in aceasta metoda http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs? A incercat cineva? Va rog spuneti-mi daca ar fi buna. Nu vreau sa ma trezesc dimineata cu surprinze-n par. :)))

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca functioneaza, dar ar trebui sa-ti speli parul devreme, sa nu dormi cu atatea agrafe-n par si cu el atat de tensionat.

| Anne2000 explică (pentru Mihaela1964):

Asta nu se pune problema ca suport agrafele...dar problema e ca vreau sa il domolesc nu sa ma sperii dimineata. laughing)) Intelegi? S-au sa ma trezesc cu urme de la clame dar clamele nu cred ca vor lasa urme. Eu am folosit metoda elasticelor si alea au lasat urme deoarece le-am legat strans si nu a iesit delocc, aveam parul parc ziceai ca-i creponat. In fine...acum imi pun clamele in cap. laughing)

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Anne2000):

Bafta!

| Anne2000 explică (pentru Mihaela1964):

Mie teama de ce cap o sa am dimineata! Pff... sper sa fie bine. :-s

| Anne2000 explică (pentru Mihaela1964):

OMG! Mihaela1964 de fericire iti voi da fundita. Nu-ti imaginezi ce par drept am acum, Doamne cred ca mie rau. rolling on the floor))))))) N-am avut in viata mea, nici cu placa parul asa de drept. Pentru ca placa am folosit-o doar de 3 ori si acum nu o voi mai folosi deloc. Vaiiiii ce par frumos ammm.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru Anne2000):

Ma bucur sincer; eu am parul drept si mi-ar place sa fie ondulat; stii cum e -niciodata nu suntem multumiti cu ce avem...Numai bine, multumesc pentru funda!happy

| Anne2000 explică (pentru Mihaela1964):

Cu placere! Mda...suntem prea nemultumiti.