| bibbiii a întrebat:

Vreu o poza cu o tinuta draguta. Nu conteaza daca e de revelion sau de iarna etc. FUNDA + vot

4 răspunsuri:
| kiss99 a răspuns:

De ce sa ne chinuim noi sa iti cautam tie poze cu tinute cand poti face asta de una singura? plus ca noi nu stim ce iti place tie. nu mai fii asa de lenesa si cauta-ti singura.

| bibbiii explică (pentru kiss99):

Auzi daca nu ai chef sa cauti asta e. Nu te-a rugat nimeni pe tine sa cauti. Nu mai comenta degeaba si daca n`ai ce face gaseste`ti alta treaba nu comentarii stupide si inutile

| AndraaP a răspuns:

Intra aici http://lookbook.nu/ nu stiu ce tinută iti place, dar aici sunt mai multe poti sa iti alegi:) funda?:D