| esquina a întrebat:

1)Sugerati'mi ce meserie pot imbratisa pe viitor? Sunt confuza.
2)La ce job'uri ma pot angaja in urma facultatii de turism finisate?

2 răspunsuri:
| salbaticuu a răspuns:

Asta e meserie sau vrajeala? job-ul pentru. tine e sa dai din funt intr-o magazie de acte. P.S. in Romania nu exista job acum ci doar sclavieeeee.

| esquina explică (pentru salbaticuu):

Sorry,eu sunt din R.Moldova))si totusi. ce presupune turismul? sau cel putin ce meserie pot invata? (astept sugestii, propuneri)merci.