| raullik007 a întrebat:

Ajutati-ma!
Am 14 ani.si as vrea sa fiu mai smecher...Cum?

Răspuns Câştigător
| PuFuLeTe a răspuns:

Ce intrebaree`!rolling on the floor Totul viine de la sinee happy

12 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Smecher la 14 ani?laughing) cine crezi ca o sa te bage in seama? fa-ti prieteni mai mari decat tine.dar nu stiu cate sanse vei avea, mai asteapta sa cresti, sa te mai maturizezi

| educatie2021 a răspuns:

rolling on the floor Asta nu se invata. (Acest raspund ti-l da orice smecher de pe planeta asta)
Cel care iti da alt sfat nu e smecher. rolling on the floor

| tighi a răspuns (pentru educatie2021):

Da-ti gaura in ureche buza spranceana si limba imbvracate cu pantaloni rupti sau cu tur sa nu uiti bretelele lla cei cu tur camasi sau tricouri mulate in picioae adidasi fara ciorapi caciula cu moate daca e frig sa stii sa dai cu pumnu si cam atat

| Curiosu a răspuns:

Înveți și ajuți oameni bătrâni sa urce în autobuz

| Twp3w a răspuns:

Da-ti cu capu de frigider sa-ti vina ideii laughing

| Marius525 a răspuns (pentru Twp3w):

Am incercat nu glumesc da nu merge

Răspuns utilizator avertizat
| LuMiii a răspuns:

Cumparati gel la 1 leu, da'ti parul pe spate, imbracate cu pantaloni de trening, pantofi, camasa si du-te la gagici rolling on the floor

| Marius525 a răspuns (pentru LuMiii):

Da e cea mai buna metodarolling on the floor

| AlexN a răspuns:

Mai nou se zice "cocalar" nu "smeche" si presupun ca nu vrei cu adevarat sa fii asa ceva, daca vrei... trebuie doar sa asculti manele, sa te imbraci in facaturi sa te crezi "rege" si sa mananci seminte in mijloacele de transport in comun big grin

| meemorro a răspuns:

Pai rolling on the floor m-a facut foarte tare sa rad aceasta intrebare. uite un sfat de la mine. In scoala poartate frumos cu toata lumea nu face fite la altii si asa vei deveni respectat de ceilalti (normal daca ii respecti si tu) si eu te asigur ca daca va veni cineva din alta scoala sa se ia de tine vor sarii destui. a fii smecher nu inseamna sa vorbesti urat si sa te dai smecher la toti ca asa mai rau tio iei happy succes

| Calu_5969 a răspuns:

Fa-ti prieteni mai mari decat tinewinking