| DenisDarius00 a întrebat:

Buna am 9 ani.Si tot timpul sunt ignorat la scoala.Dar de ce?ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil nu esti genul lor de baiat rau sa intre in vorba cu tine.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Poate ca esti prea destept.sau prea molesitlaughing,enervant. Nu stiu,nu mi s-a intamplat asta niciodata.
Vorbeste si tu cu ei,interactioneaza cu ei, baga-te cu ei in vorba, seama.

| tesss a răspuns:

Iti dau un sfat dar da-mi te rog funda daca vrei asa sa revenim mai intai stai cu baietii si apoi cu fetele sa nu fii proasta de prost te ia lumea in bataie de joc asa ca fi tupeista fi de gasca mai intai stai cu baietii ptc daca o sa ai o problema ei o sa fie langa tine si fetele o sa vina oricum la tine eu asa fac si sunt super de gasca

| DenisDarius00 explică (pentru tesss):

Sunt baiat! Dar o sa incerc varianta ta si daca va merge iti voi da funda! Chiar maine voi incerca!