| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Imediat termim liceul la profilul bio-chimie. Imi puteti da niste indrumari/ sugestii ce facultate as putea sa urmez? Nu vreau medicina, as vrea ceva mai usor putin dar cu viitor. Ma gandea, la inginerie alimentara. Voi ce credeti? Dau funda la cele mai bune sugestii!

1 răspuns:
| Ioana241 a răspuns:

Cercetare moleculara, genetica, etc farmacie, laborator in spital, patologie, in criminalistica in partea de laborator, diagnosticare moleculara, cercetare in oncologie happy