| anonim_4396 a întrebat:

Invat la liceul Henri Coanda din BC si urmez profilul Stiintele ale naturi [ Am de dat Bac-ul la Romana, Mate M2 si sa aleg din Bio Fizica si Chimie (Eu as vrea sa dau la bio bacul )]. Stiind astea vreau sa iau bac-ul si sa intru la o facultate de inginerie. Ce imi propuneti? Deoarece am cautat o facultate pe net si vad ca sunt multe de inginerie si am ramas thinking. De aceea am apelat la voi! Multumesc pentru raspunsuri si pentru timpul acordat! happy

1 răspuns:
| andreea2039 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa dai bacul l-a bio....aceasta e parerea mea
Sper ca ti-am fost de ajutor