| Ivan_Raul_1995 a întrebat:

Am 13 ani si azi am facut prima lectie de canto si profesoara a zis ca am voce... si poate pe viitor sa putea avvea un viitor din asat. dar nu stiu sititi ce problema am de ex daca ma inregistrez suna ca si cum as sopti. cum ar trebui sa procedez

Răspuns Câştigător
| Daria7238Dragutza a răspuns:

Cam asa a fost si la mine o vreme..totul depinde de 2 lucruri:
1.Camera/telefonul(depinde si cu ce filmezi)
2. Tine cu ce filmezi la o anumita distanta fata de gura ta..nu stiu sa explic mai bine.
FUNDA? big grin

3 răspunsuri:
| DANNY1004 a răspuns:

Poate suna soptit din cauza ca nu iti dai drumul la voce pentru ca ti-e frica sa nu iti scape in anumite momente si sa sune fals uneori cand te asculti pe inregistrare.
In mod normal daca profesoara a spus ca ai voce, atunci asa e. Ar trebui sa o intrebi pe ea in legatura cu asta.

| Ivan_Raul_1995 explică (pentru DANNY1004):

Oke mersi de sfat am trecut deja peste asta

| Necula_Ioana_2003 a răspuns:

Sa dai sonorul mai tare la telefon bby