| anonim1976 a întrebat:

Am 16 ani si vreau sa mă reapuc de fotbal. Ideea e ca eu am mai facut aproximativ 4-5 ani de fotbal si am avut rezultate bune dar am luat o pauza de 2 ani...forma fizica si rezistenta la efort am mentinut-o cu ajutorul altor sporturi. Legitimația cred ca este si acum la clubul la care am fost, dacă ajută asta cu ceva, cred ca are aproximativ 6 ani. O sa ma transfer la un liceu din Bucuresti(eu stau in Braila) pentru a mă duce la un club acolo dar nu stiu daca mai are rost la vârsta asta...

O părere sincera?

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Păi de când ai început să joci, de la doi ani?

| Antoneta_Torcica_1967 a răspuns:

16 ani e o vârsta destul de fragedă. Cu multe antrenamente sigur o sa.ti intri in mâna sa zic asa. Dacă asta iti doresti nu vad de ce sa nu mergi la un club

| Bogdan1867 a răspuns:

Te poti reapuca bineinteles dar daca ai talent si potential poti avansa extrem de repede la nevelul celor de varsta ta dar necesita mult antrenament si implicare!