| anonim_4396 a întrebat:

Am avut cateva probleme si nu am putut sa ma prezint la probele sportive pentru armata (erau probleme serioase, altfel m-as fi dus). Stiu ca asta inseamna ca am picat, intrebarea mea este daca ma pot inscrie iarasi la anul sau ii ceva 1 time? Ma uitam la emailuri si am vazut ca mi s-a creat cont pe MApN si apare acolo probele psihologice si sportive si dupa cu rosu NEPREZENTAT. Nici nu am stiut de cont pana azi, poate mi-a spus la recrutare si am uitat, dar ii irelevant. Ii ceva 1 time sau pot iarasi la anul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Anul asta ai pierdut trenul.
La Anul, sa mergi prin martie sa-ti sustii probele sportive si apoi cele medicale, daca vrei sa intri in examen si sa ai o sansa.

| Nirvanaaa a răspuns:

Sunt o data pe an. De abia la anul mai poți da.

| Ciprian09 a răspuns:

La următoarea sesiune de recrutare poți merge din nou la CMZ.sau poți de exemplu sa dai un apel telefonic la ei și sa te îndrume în problemele pe care le ai.succes!