| Sevilla a întrebat:

Nu vreau sa ma prezint la probele sportive pentru armata, îmi va dăuna neprezentarea la viitoarele recrutări dacă ma voi înscrie?

5 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Clar da. Toate astea se trec intr-un dosar si o sa ai probleme pe viitor. Iti recomanda sa ii suni sa le spui si ei o sa iti zica ce sa faci ( o declaratie din ce am auzit )

| Sevilla explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

O sa primesc și amenda, ești nebun?! Intra garda peste mine, vorbește doar dacă cunosti, nu induce in eroare

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Sevilla):

Crezi ce vrei. Nu te mai du la probe si vedem dupa.

| Sevilla explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Am luxație la picior n am cum sa ma duc, la bir nu Răspunde nimeni.ce altceva sa le fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil vei fi considerat foarte neserios, însă nimic mai mult. Tot ești bine venit în armată.
Dar e mult mai bine să anunți, să le precizezi o cauză pentru care nu te vei putea prezenta. Este mult mai matur și scuzabil, decât să fugi de responsabilități happy