| EdwardIvashkow a întrebat:

Am inteles ca se fac verificari in vecini la candidatii admisi MAPN si MAI.
Daca nu sunt intr-o situatie armonioasa cu vecinii, sa inteleg ca spusele lor cantaresc in viitoarea mea cariera?

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu, situatia ta amoroasa este irelevanta.

| IarsiIar a răspuns (pentru Dismally):

Armonioasa, nu amoroasa rolling on the floor

| Dismally a răspuns (pentru IarsiIar):

Am citit gresit laughing

| 1234568807 a răspuns:

Nu inteleg ce legatura are asta. de cand ai nevoie de parerea vecinilor ca sa incepi o cariera?

| IarsiIar a răspuns:

Da, asa este.
De aici se deduce si in ce relatii vei fi si cu colegii de munca. Daca nu esti bine cu unul, nu conteaza. Dar daca nu esti bine cu mai multi, trage greu.

| EdwardIvashkow explică (pentru IarsiIar):

Pai daca eu am vecini batrani si nebuni, sunt eu de vina?
Cum sa se deduca din asta ca munca cu viitorii colegi n o sa fie una buna?

| IarsiIar a răspuns (pentru EdwardIvashkow):

Ai vecini nebuni sau educatia ta lasa de dorit?
Anchetatorii vor sti sa faca diferenta. Nu pun botul la orice, nu te insela tu. Sunt bine antrenati in directia asta.

| EdwardIvashkow explică (pentru IarsiIar):

Ce anchetatori ma?
Vorbesti mult si
prost, dispari