| Genny01 a întrebat:

Stie cineva unde si cand se vor afisa prima oara listele cu candidatii admisi la ASE Bucuresti?

3 răspunsuri:
| mamatatasibunica a răspuns:

Cred ca dupamiaza pentru ca listele cu cei admisi trebuiesc reactualizate.azi-noapte s-au afisat pe la 2 dar cand am deschis azi dimineata pc-ul tot era sters de pe site.dar stiu ca ultima medie de intrare a avut 25 si ceva.la alte sectii era 27.

| Genny01 explică (pentru mamatatasibunica):

Cum adica 25 si 27? nu se intra pe baza mediei de la bac?

| mamatatasibunica a răspuns (pentru Genny01):

25 si 17 sunt punctele.inmultesti media de la bac cu 3 si obtii punctele.