| Dominatorro a întrebat:

Am o mare problema. Sper ca ma ajuta voi.Am intrat la facultatea de constructii de masini industriale in limba germana(la buget).Ce parere aveti ar trebui sa urmez facultatea de inginerie electrica(la taxa) sau industriale? Nu ma pasioneaza nici una din aceste 2 domenii.Cred ca inginerie electrica este mai de viitor dar problema este ca nu e in limba germana...Va rog cateva sfaturi daca se poate.

1 răspuns:
| LuckyStar15 a răspuns:

Daca sti limba Germana nu cred ca este vreo problema ce ramura alegi de invatamant sunt doua lucruri diferite si in plus daca nu sti Germana o poti face separat, nu este cazu sa faci o alegere pripita si mai tarziu sa regreti, urmeaza-ti visele insa ai grija ce visezi.