| elena272 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care dau admiterea la medicina sau sunt studenti si au dat-o. Voi ati ales chimia sau fizica la admitere? Am inteles ca la fizica e mai usor,mie una nu imi place fizica si nu stiu mai nimic, dar pare mai putin si mai usor de invatat, pe cand la chimie e mai multa bataie de cap cu formule chestii si la probleme e si complicat, dar chimia tot trebuie sa o inveti ca te intalnesti cu ea la facultate. Poate ma insel si in facultate n ai nevoie de toate acele cunostinte de la chimie ca faci cu totul altceva. Deci va rog spuneti mi si dati mi mai multe detalii.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Poti intreba pe aici, cred ca maidegraba dai peste oameni care iti vor raspunde : https://www.facebook.com/search/top?q=admitere%20medicina

Succes.