| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg in clasa care il credeam prieten. Dar intr-o zi i-a zis unui coleg de clasa prin mesaj ca si-ar dori ca eu sa iau 5 la test iar eu atunci m-am suparat pentru ca eu l-am ajutat mult si i-am dat teme. Mi-as dori sa-i fac in ciuda. Ce sa spun in timpul orelor ca sa scada el la invatatura si profesorii sa nu mai tina cu el? Ajutati-ma va rog...

Răspuns Câştigător
| Barbie a răspuns:

Incearca sa inveti mai bine sa iei note mai mari decat el, atunci o sa-i fie ciuda

| annyeluz a răspuns (pentru Barbie):

Dar dar mama lui lucreaza la primarie unchesul lui e primar iar alt unches e dirigintele nostru iar el mereu ia note mai mari ca mine si eu ma descurajez pe zi ce trece

3 răspunsuri:
| Perseverance a răspuns:

De ce iti pasa tie de altii si nu de tine? El iti face rau...jmmm hai sa ii fac si eu.Mentalitatea tampita din Romania, incetati odata sa va mai pese de altii si uitati-va in propria voastra ograda.

| annyeluz a răspuns (pentru Perseverance):

Pai eu ma uit in propria ograda dar elmse baga peste mine si tot eu iau note mai mici ce nu intelegeti de asta nu stiu ce sa mai fac ma enerveaza...